Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vídně!
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Hyperrealistický portrét!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!

Drážďany 16.5.2020

Drážďany 16.5.2020

Zveme Vás na další poznávací zájezd za uměním do Drážďan. Budeme mít také čas na procházku městem s prohlídkou architektonických skvostů Drážďan. To vše s komentářem naší sympatické průvodkyně. Zájezd se koná 16.5.2020.

 

 

Zveme Vás na jednodenní umělecko-poznávací zájezd do města, jemuž se pro jeho architektonickou výjimečnost přezdívá Florencie severu!

Celosvětová sláva Zwingeru se zakládá na kvalitních souborech nejslavnějších mistrovských děl historie umění. Ke stěžejním dílům patří italské malířství doby renesance s hlavními díly Raffaela, Giorgioneho, Tiziana, Correggia, Mantegny, Botticelliho a Parmigianina.

Stejně tak významná je i sbírka holandských a vlámských malířů 17. století. Velkým počtem děl jsou zastoupeni Rembrandt, Rubens a jejich dílny. Galerie dále prezentuje vynikající díla německého a holandského malířství, mezi nimi i Van Eycka, Dürera, Cranacha a Holbeina. Muzeum mimo jiné vlastní jedinečná díla španělských a francouzských umělců 17. století.

 • Více informací o stálé sbírce obrazů ve Zwingeru najdete zde

   

                               
                                Raffael Santi - Sixtinská madona Od roku 2002 nově zrekonstruovaná budova Albertina nám nabídne stálou sbírku začínající obdobím romantismu s vrcholnými díly Caspara Davida Friedricha, dále zahrnující modernistická díla od předních umělců jako Ernst Ludwig Kirchner či Paul Gauguin, s přesahem až do současného umění, které zde reprezentuje například výborný Gerhard Richter, Georg Baselitz či Anselm Kiefer.

   Služby průvodce:

 • Náš průvodce se o klienty stará po celý průběh zájezdu. Zajišťuje veškeré organizační otázky, nákup vstupenek, komentované prohlídky atd. Odborný výklad začíná již v atobuse během cesty na výstavu. Komentovaná prohlídka dále pokračuje přímo v galerii. Využíváme tour guide system = každý účastník zájezdu dostane mini sluchátko, které si připevní na ucho a zřetelně slyší komentář našeho průvodce až do vzdálenosti 100 mertrů. Poslech odborného výkladu je tak velmi komfortní.

  Pokud se někdo chce vzdálit od skupiny, nebo si během zájezdu udělat vlastní program, není problém. Stačí to oznámit průvodci a domluvit si místo srazu před odjezdem do Prahy. Na každém zájezdu se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc. Spokojenost našich klientů je vždy na prvním místě!
   

Časový harmonogram zájezdu:

 • Zájezd se koná 16.5.2020
 • 7:45 - Sraz všech účastníků "u koně" na Václavském náměstí. Prosíme buďte dochvilní! Přepravní firma nám kvůli přísným směrnicím EU neumožňuje čekání.
 • 8:00 - Odjezd z Prahy.
 • 10:30 - příjezd do Drážďan. Následují prohlídky galerií a města.
 • 18:00 - Odjezd z Dráždan.
 • cca 20:30 - Příjezd do Prahy.
   

Průvodce:

 • Zájezd povede naše oblíbená průvodkyně Mgr.Kornélia Kolářová Takácsová,Th.D.. Kontakt : 776712009 

Cena zájezdu:

 • Cena zájezdu je 1.300.- Kč. Do této ceny spadají služby průvodce a cesta tam a zpět komfortním autobusem.
 • Vstupné do galerií si účastníci hradí sami. Průvodce vybere od účastníků zájezdu eura a koupí hromadnou vstupenku. Tak Vás vyjde vstupné levněji 

Jak se přihlásit:

 • Na zájezd se přihlašujte vyplněním závazné online přihlášky pod tímto textem.
 • Můžete se také přihlásit i zaplatit osobně v naší kanceláři Cesty za uměním.
  Adresa Politických vězňů 911/8, Praha 1, 5. patro, číslo dveří 602.
  Otevírací doba kanceláře je pondělí až pátek vždy od 12:00 do 17:00 hod.
  Vaši návštěvu prosím předem ohlaste na email info@cestyzaumenim.cz nebo telefonicky na číslech 606 136 297. Děkujeme Vám.
   

Rezervace míst:

 • Pro rezervaci Vašeho místa na zájezdu zašlete platbu na náš účet 2108693581/2700.
 • Variabilní symbol zájezdu: 9052018
 • Do zprávy pro příjemce napište jméno účastníka zájezdu. Vaše místo je tím zarezervováno. Potvrzení o platbě Vám zašleme na Váš email.
   

Těšíme se na Vás a na náš společný zážitek!


 • Zde si prohlédněte fotografie z našeho minulého zájezdu do Drážďan. Všichni jsme si ho parárdně užili :)

Závazná přihláška na zájezd s cestovní agenturou Cesty za uměním s.r.o.

Vyplněním a odesláním přihlášky vyslovuje klient souhlas se Všeobecnými podmínkami cestovní agentury Cesty za uměním s r.o. a Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Zveme Vás na  Kurz dějin umění. Během, kterého budete mít možnost se dozvědět mimo jiné především podrobnosti a zajímavosti o životě a dílech vybraných slavných umělců.

IV. běh kurzu od 10.3.2020

Více informací zde.

Kontaktujte nás

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii
!
Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

V naší kanceláři je možné použit platební kartu

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.


Ochrana osobních údajů