Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vídně!
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Hyperrealistický portrét!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!

MgA. Eliška Furčáková

 

 

 

 

Již od svých 15 let se věnuji dějinám výtvarného umění, které mě uchvátily a  staly se mým největším koníčkem. Měla jsem možnost je studovat na Teologické fakultě UK a poté jsem se zaměřila na současné výtvarné umění a přešla na Fakultu umění a designu, kde jsem studovala Kurátorská studia. Zároveň jsem od malička s rodiči cestovala za uměním, s nadšením navštěvovala různé hrady a zámky a snila o tom, že i já budu jednou průvodkyní.

Získala jsem nejdříve praxi jako průvodkyně na zámku a poté během studia absolvovala kurzy pro průvodce Prahou u Pražské informační služby. Spolu se svým manželem jsem založila projekt Stověžaté příběhy, v rámci kterého pořádáme zábavné vycházky po Praze a jsem kurátorkou galerie Artatak v Praze – Horních Počernicích. 

Zveme Vás na  Kurz dějin umění. Během, kterého budete mít možnost se dozvědět mimo jiné především podrobnosti a zajímavosti o životě a dílech vybraných slavných umělců.

IV. běh kurzu od 10.3.2020

Více informací zde.

Kontaktujte nás

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii
!
Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

V naší kanceláři je možné použit platební kartu

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.


Ochrana osobních údajů