Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vídně!
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Hyperrealistický portrét!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!

Nahrazování zameškaných lekcí

Bojíte se, že přijdete o lekce na které jste se nemohli dostavit? Nezoufejte, zameškané lekce Vám nepropadnou. Můžete si je nahradit v souladu s našimi pravidly:

 • Nahrazování lekcí je možné pouze z vážných důvodů jako je onemocnění, pracovní cesta a podobně. 
  Je třeba se předem omluvit Vašemu lektorovi nebo na email: info@malbaakresba.cz (platí pro atelier Praha 1)malbaakresba@gmail.com (platí pro atelier Praha 5)  a následně se dohodnout na termínu náhradní lekce, také s Vaším lektorem nebo s vedením školy.

 • Omluvené lekce si můžete nahradit v jakémkoli jiném termínu, jiný den v týdnu, na jakémkoli Vámi vybraném kurzu. (Kromě celodenních víkendových kurzů - workshopů). Využijte k tomu náš rozvrh.
   
 • Pozor! Lekce je nutné si nahradit do konce kurzu, který má student předplacen. Po skončení kurzu nemůžeme z kapacitních a organizačních důvodů převádět nevyčerpané lekce do dalších běhů kurzu!
   
 • Student, který si nahrazuje musí počítat s tím, že prioritní místa a pozornost lektora patří vždy přednostně těm studentům, kteří mají konkrétní kurz předplacen.
   
 • Nahrazování zameškaných lekcí je nadstandartní služba, kterou se Vám snažíme vyjít vstříc, abyste nepřicházeli o lekce. Věříme, že tato výhoda nebude zneužívána.

  Děkujeme Vám a těšíme se na společné setkání v naší škole :)

Kurz dějin umění 

Kurz je vhodný jednak pro ty, kteří se o historii umění chtějí dozvědět něco více a získat všeobecný přehled, stejně jako pro zájemce o studium dějin umění, estetiky, či výtvarného umění na vysoké škole. I.běh kurzu začíná od 4.9.2019.

Více informací zde.

Zveme Vás na  Kurz dějin umění pro pokročilé. Během, kterého budete mít možnost se dozvědět mimo jiné především podrobnosti a zajímavosti o životě a dílech vybraných slavných umělců.

I. běh kurzu začíná od 10.9.2019. 

Více informací zde.

Pro velký zájem vypisujeme nový kurz módního návrhářství! Cílem kurzu je proniknout do světa módy a osvojit si techniky profesionálních módních návrhářů. Na našem kurzu se naučíte vytvářet osobité návrhy ve vlastním stylu a mnoho dalšího! 
Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.

kurz začíná od 26.9.2019

Informace zde.

Zvu Vás na cyklus 4 astrologických workshopů, jejichž cílem je naladit se na vesmírné energie. Každý z nich má své specifické téma, které Vám pomůže otevřít váš vnitřní svět. Workshopy jsou na sobě nezávislé, můžete absolvovat jen některý z nich.

Více info zde.

Kontaktujte nás

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii
!
Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

V naší kanceláři je možné použit platební kartu

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.


Ochrana osobních údajů