Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vídně!
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Hyperrealistický portrét!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!

Nahrazování zameškaných lekcí

Bojíte se, že přijdete o lekce na které jste se nemohli dostavit? Nezoufejte, zameškané lekce Vám nepropadnou. Můžete si je nahradit v souladu s našimi pravidly:

 • Nahrazování lekcí je možné pouze z vážných důvodů jako je onemocnění, pracovní cesta a podobně. 
  Je třeba se předem omluvit Vašemu lektorovi nebo na email: info@malbaakresba.cz (platí pro atelier Praha 1)malbaakresba@gmail.com (platí pro atelier Praha 5)  a následně se dohodnout na termínu náhradní lekce, také s Vaším lektorem nebo s vedením školy.

 • Omluvené lekce si můžete nahradit v jakémkoli jiném termínu, jiný den v týdnu, na jakémkoli Vámi vybraném kurzu. (Kromě celodenních víkendových kurzů - workshopů). Využijte k tomu náš rozvrh.
   
 • Pozor! Lekce je nutné si nahradit do konce kurzu, který má student předplacen. Po skončení kurzu nemůžeme z kapacitních a organizačních důvodů převádět nevyčerpané lekce do dalších běhů kurzu!
   
 • Student, který si nahrazuje musí počítat s tím, že prioritní místa a pozornost lektora patří vždy přednostně těm studentům, kteří mají konkrétní kurz předplacen.
   
 • Nahrazování zameškaných lekcí je nadstandartní služba, kterou se Vám snažíme vyjít vstříc, abyste nepřicházeli o lekce. Věříme, že tato výhoda nebude zneužívána.

  Děkujeme Vám a těšíme se na společné setkání v naší škole :)

Zveme Vás na  Kurz dějin umění. Během, kterého budete mít možnost se dozvědět mimo jiné především podrobnosti a zajímavosti o životě a dílech vybraných slavných umělců.

V. běh kurzu od 23.6.2020

Více informací zde.

Kontaktujte nás

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii
!
Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

V naší kanceláři je možné použit platební kartu

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.


Ochrana osobních údajů