Otevíráme NOVÝ ATELIER na Praze 1! Čekají Vás originální lektoři a nové typy kurzů! Ceny kurzů jsou maximálně zvýhodněné!
Nabízíme umělecké kurzy pro všechny věkové kategorie. Pro dospělé, děti i seniory. Naše kurzy jsou určeny zejména pro začátečníky!​ S námi se naučí malovat opravdu každý :)
"Od té doby, co jsem se na Vašem kurzu kreslení naučil poměřovat, jsem schopen nakreslit cokoli! Kreslení mě teď baví daleko víc! Děkuji Vám." David
Na našich kurzech vždy s úsměvem :)
Jak namalovat MOŘE? Jak se maluje VODA?
Zveme Vás na kurzy krajinomalby v přírodě. Kurzy jsou zaměřeny na malování krajiny venku, přímo na čerstvém vzduchu!
"Kurz krajinomalby v plenéru pro mě byl velký zážitek. Já bych řekla že je to daleko víc! Krásná krajina, čerstvý vzduch, parta příjemných lidí, povídání při společné večeři a skleničce dobrého vína..." Monča
"Proč mě baví chodit na kurz? Výrazně se zlepšuji v malbě a co je pro mne hodně důležité - kolektiv lidí se stejnými zájmy. Zajímavá obohacujiící komunikace." Lenka z Příbrami
"... absolvuji už třetí běh kurzu módního návrhářství a úplně to změnilo můj styl oblečení. Můj šatník září barvami a přátelé ode mne chtějí doporučení jak se oblékat." Kačka
Udělejte s námi vaše první krůčky do světa barev :)
Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vánoční Vídně!
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Máte doma šikovného malého malíře a chtěli byste mu dát prostor k rozvoji jeho talentu? Zveme Vás do našeho uměleckého ateliéru. Věnujte svému dítěti profesionální výuku v klasicky zaměřeném výtvarném ateliéru!
kurzy keramiky pro úplné začátečníky!
Vaše první krůčky do světa umění :)
Kurzy lavírování akvarelem a tuší.
Výstavy Alfons Mucha - Theodor Pištěk
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Leonardo da Vinci - Ondřejův kříž
Rembrandt Harmenszoon van Rijn
Jak namalovat moře?
Malování akvarelem!
Hyperrealistické sochařství!
Hyperrealistický portrét!
Abstraktní malba!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Naučíme Vás řemeslné dovednosti!
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!
Superhrdinové...
... uvidíme se na kurzech komixu ;)

Do Národní Galerie na Muchu a Pištěka ! 20.1.2013

Výuková skripta školy Malba a kresba!

   Vydejme se společně do Veletržního paláce na Alfonse Muchu a Theodora Pištěka !  Pojdme porovnat různé styly a přístupy k realistické malbě napříč historií malířství ve 20. století.

   Zveme Vás tuto neděli, 20.1. 2013 od 13:00, na komentovanou prohlídku Veletržního paláce v Praze. Tématem naší návštěvy bude malba v podání umělců 20. století. Výstavou Vás bude provázet lektor mgA. Tomáš Kubík

  Konkrétně zavítáme do retrospektivní výstavy Theodora Pištěkajenž je hlavním představitelem české hyperrealistické malby 70. a 80. let. Spoustu zajímavých informací o výstavě se dozvíte zde.  Poté se přesuneme do expozice Muchovy Slovanské epopeje. Alfons Mucha je výrazný secesní malíř kterého snad není třeba představovat. Jeho Slovanská epopej je také více méně realisticky a do detailu popisně zaměřená malba, avšak se secesním nádechem.

Zajímavé bude především porovnání témat, stylu a techniky malby jednotlivých umělců. Porovnání klasických postupů v olejomalbě versus Muchova epopej, malovaná vaječnou temperou a konečně Pištěk, který využívá a úspěšně kombinuje techniky a materiály velmi moderní, jako například akrylové a olejové barvy, různé nitrolaky a nitrobarvy, remakoly atd....

Návštěvu galerie doporučuji zejména studentům kurzů olejomalby, jelikož budu na konkrétních příkladech vybraných obrazů popisovat jejich technologickou výstavbu. Ukážeme si co je imprimitura, podmalba, pastosní malba , lazura, co je malováno štětcem, co špachtlí, co airbrushem atd... Zkrátka probereme témata, o kterých často mluvíme na našich kurzech olejomalby.    

Sraz je v neděli, 20.1. ve 13:00 před pokladnami v hlavní vstupní hale Veletržního paláce. Předpokládané ukončení prohlídky je v 15:30.

Cena společné prohlídky je 200.- kč   Do ceny není zahrnuto vstupné, které by mělo být v našem případě 20 kč.-, na osobu, jelikož budeme klasifikováni jako školní skupina. 

Vaší účast prosím potvrdte na email  info@malbaakresba.cz

Těšíme se na Vás v neděli !

 

 

Všechny zájemce o umění srdečně zveme na přednášku o newyorských galeriích. Která se bude konat u nás v kanceláři na Praze 1, 12.2.2019 od 17.00 do 19.30 hodin.

Více info zde.

Zveme Vás na  Kurz dějin umění pro pokročilé. Během, kterého budete mít možnost se dozvědět mimo jiné především podrobnosti a zajímavosti o životě a dílech vybraných slavných umělců.

II. běh kurzu začíná od 7.1.2019. 

Informace zde.

 

Pro velký zájem vypisujeme nový kurz módního návrhářství! Cílem kurzu je proniknout do světa módy a osvojit si techniky profesionálních módních návrhářů. Na našem kurzu se naučíte vytvářet osobité návrhy ve vlastním stylu a mnoho dalšího! 
Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.

Informace zde.

Kurz dějin umění 

Více informací zde.

 

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii!
Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

V naší kanceláři je možné použit platební kartu

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.