Otevíráme NOVÝ ATELIER na Praze 1! Čekají Vás originální lektoři a nové typy kurzů! Ceny kurzů jsou maximálně zvýhodněné!
Nabízíme umělecké kurzy pro všechny věkové kategorie. Pro dospělé, děti i seniory. Naše kurzy jsou určeny zejména pro začátečníky!​ S námi se naučí malovat opravdu každý :)
"Od té doby, co jsem se na Vašem kurzu kreslení naučil poměřovat, jsem schopen nakreslit cokoli! Kreslení mě teď baví daleko víc! Děkuji Vám." David
Na našich kurzech vždy s úsměvem :)
Jak namalovat MOŘE? Jak se maluje VODA?
Zveme Vás na kurzy krajinomalby v přírodě. Kurzy jsou zaměřeny na malování krajiny venku, přímo na čerstvém vzduchu!
"Kurz krajinomalby v plenéru pro mě byl velký zážitek. Já bych řekla že je to daleko víc! Krásná krajina, čerstvý vzduch, parta příjemných lidí, povídání při společné večeři a skleničce dobrého vína..." Monča
"Proč mě baví chodit na kurz? Výrazně se zlepšuji v malbě a co je pro mne hodně důležité - kolektiv lidí se stejnými zájmy. Zajímavá obohacujiící komunikace." Lenka z Příbrami
"... absolvuji už třetí běh kurzu módního návrhářství a úplně to změnilo můj styl oblečení. Můj šatník září barvami a přátelé ode mne chtějí doporučení jak se oblékat." Kačka
Udělejte s námi vaše první krůčky do světa barev :)
Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vánoční Vídně!
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Máte doma šikovného malého malíře a chtěli byste mu dát prostor k rozvoji jeho talentu? Zveme Vás do našeho uměleckého ateliéru. Věnujte svému dítěti profesionální výuku v klasicky zaměřeném výtvarném ateliéru!
kurzy keramiky pro úplné začátečníky!
Vaše první krůčky do světa umění :)
Kurzy lavírování akvarelem a tuší.
Výstavy Alfons Mucha - Theodor Pištěk
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Leonardo da Vinci - Ondřejův kříž
Rembrandt Harmenszoon van Rijn
Jak namalovat moře?
Malování akvarelem!
Hyperrealistické sochařství!
Hyperrealistický portrét!
Abstraktní malba!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Naučíme Vás řemeslné dovednosti!
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!
Superhrdinové...
... uvidíme se na kurzech komixu ;)

O nás

           
 

Jsme soukromá umělecká škola, která pořádá výtvarné kurzy. Naším cílem je poskytovat výuku výtvarného umění dětem, mládeži, dospělým i seniorům v nejvyšší možné kvalitě a úrovni.

Jsme tu pro všechny, kteří v sobě cítí touhu malovat, kreslit, vyzkoušet si něco nového, dozvědět se o sobě skrze výtvarné umění něco více. Překvapit sama sebe, realizovat své sny, nechat promluvit svůj  talent. Naše kurzy jsou příležitostí k příjemné relaxaci v umělecké a tvůrčí atmosféře výtvarného atelieru. Chceme Vám poskytnout inspirativní prostředí a výuku na profesionální úrovni.

Naši lektoři jsou pečlivě vybíráni. Mají za sebou studia na uměleckých a pedagogických vysokých školách, jsou činnými umělci, kteří vystavují a věnují čas vlastní tvorbě a mají i bohaté zkušenosti s učením a vedením uměleckých kurzů. Vybíráme lektory empatické a citlivé. Naším požadavkem je, aby se lektor dovedl vcítit do každého studenta, třeba i do úplného začátečníka a aby dovedl své žáky inspirovat, motivovat, přispět dobrou radou a vytvořit během svého kurzu celkově příjemnou a tvůrčí atmosféru. Vztah učitel a žák je základ, na kterém stavíme. Věříme, že příjemná atmosféra v našem uměleckém  atelieru je důležitým prvkem, který přispívá k probouzení kreativity našich studentů.

Naše kurzy jsou určeny pro všechny zájemce o výtvarné umění od úplných začátečníku až po zkušené a pokročilé umělce. Rovněž pro uchazeče o studium na uměleckých školách, kteří potřebují pomoci s přípravou na talentové přijímací zkoušky.

Věříme, že budete v našich kurzech spokojeni. Děláme pro to vše. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy či připomínkami. Právě Vy jste pro nás totiž tou nejlepší inspirací a pomáháte nám dělat naše umělecké kurzy lépe a lépe.

Na společné setkání v naší škole se těší

MgA. Tomáš Kubík a Ing. Lilija Voršilková

 

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.

Zveme Vás na  Kurz dějin umění pro pokročilé. Během, kterého budete mít možnost se dozvědět mimo jiné především podrobnosti a zajímavosti o životě a dílech vybraných slavných umělců.

II. běh kurzu začíná od 7.1.2019. 

Informace zde.

 

Pro velký zájem vypisujeme nový kurz módního návrhářství! Cílem kurzu je proniknout do světa módy a osvojit si techniky profesionálních módních návrhářů. Na našem kurzu se naučíte vytvářet osobité návrhy ve vlastním stylu a mnoho dalšího! 
Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.

Informace zde.

Kontaktujte nás

Kurz dějin umění 

Více informací zde.

 

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii!
Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

Z technických důvodů dočasně nepříjmáme platební karty.

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.