Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vídně!
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Hyperrealistický portrét!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!

O nás

           
 

Jsme soukromá umělecká škola, která pořádá výtvarné kurzy. Naším cílem je poskytovat výuku výtvarného umění dětem, mládeži, dospělým i seniorům v nejvyšší možné kvalitě a úrovni.

Jsme tu pro všechny, kteří v sobě cítí touhu malovat, kreslit, vyzkoušet si něco nového, dozvědět se o sobě skrze výtvarné umění něco více. Překvapit sama sebe, realizovat své sny, nechat promluvit svůj  talent. Naše kurzy jsou příležitostí k příjemné relaxaci v umělecké a tvůrčí atmosféře výtvarného atelieru. Chceme Vám poskytnout inspirativní prostředí a výuku na profesionální úrovni.

Naši lektoři jsou pečlivě vybíráni. Mají za sebou studia na uměleckých a pedagogických vysokých školách, jsou činnými umělci, kteří vystavují a věnují čas vlastní tvorbě a mají i bohaté zkušenosti s učením a vedením uměleckých kurzů. Vybíráme lektory empatické a citlivé. Naším požadavkem je, aby se lektor dovedl vcítit do každého studenta, třeba i do úplného začátečníka a aby dovedl své žáky inspirovat, motivovat, přispět dobrou radou a vytvořit během svého kurzu celkově příjemnou a tvůrčí atmosféru. Vztah učitel a žák je základ, na kterém stavíme. Věříme, že příjemná atmosféra v našem uměleckém  atelieru je důležitým prvkem, který přispívá k probouzení kreativity našich studentů.

Naše kurzy jsou určeny pro všechny zájemce o výtvarné umění od úplných začátečníku až po zkušené a pokročilé umělce. Rovněž pro uchazeče o studium na uměleckých školách, kteří potřebují pomoci s přípravou na talentové přijímací zkoušky.

Věříme, že budete v našich kurzech spokojeni. Děláme pro to vše. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy či připomínkami. Právě Vy jste pro nás totiž tou nejlepší inspirací a pomáháte nám dělat naše umělecké kurzy lépe a lépe.

Na společné setkání v naší škole se těší

MgA. Tomáš Kubík a Ing. Lilija Voršilková

 

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.

Neviditelné ženy středověku (kurz)

Srdečně Vás zveme na tři tematické přednášky, skrze které Vám představíme barvitý svět žen v období středověku.

Každé úterý od 4.6.2019 do 18.6.2019

Více info zde.

 

Zveme Vás na  Kurz dějin umění pro pokročilé. Během, kterého budete mít možnost se dozvědět mimo jiné především podrobnosti a zajímavosti o životě a dílech vybraných slavných umělců.

IV. běh kurzu začíná od 4.3.2019. 

Více informací zde.

Zveme Vás na cyklus 4 astrologických workshopů, jejichž cílem je naladit se na vesmírné energie. 

Poslední úterý v měsíci od 17:00 do 18:30

Více info zde.

Pro velký zájem vypisujeme nový kurz módního návrhářství! Cílem kurzu je proniknout do světa módy a osvojit si techniky profesionálních módních návrhářů. Na našem kurzu se naučíte vytvářet osobité návrhy ve vlastním stylu a mnoho dalšího! 
Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.

Informace zde.

Kurz dějin umění 

Více informací zde.

Kontaktujte nás

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii
!
Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

V naší kanceláři je možné použit platební kartu

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.