Otevíráme NOVÝ ATELIER na Praze 1! Čekají Vás originální lektoři a nové typy kurzů! Ceny kurzů jsou maximálně zvýhodněné!
Nabízíme umělecké kurzy pro všechny věkové kategorie. Pro dospělé, děti i seniory. Naše kurzy jsou určeny zejména pro začátečníky!​ S námi se naučí malovat opravdu každý :)
Potřebujete poradit s výběrem toho pravého kurzu? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám poradíme. Těšíme se na komunikaci s Vámi :)
"Od té doby, co jsem se na Vašem kurzu kreslení naučil poměřovat, jsem schopen nakreslit cokoli! Kreslení mě teď baví daleko víc! Děkuji Vám." David
Na našich kurzech vždy s úsměvem :)
"... moje dvě dcerky navštěvují Váš kurz už rok a půl. Vždycky se strašně těší. Sleduji jak se kreativně zlepšují. Máme plný dům jejich obrazů :) " maminka Bára
Jak namalovat MOŘE? Jak se maluje VODA?
Zveme Vás na kurzy krajinomalby v přírodě. Kurzy jsou zaměřeny na malování krajiny venku, přímo na čerstvém vzduchu!
"Kurz krajinomalby v plenéru pro mě byl velký zážitek. Já bych řekla že je to daleko víc! Krásná krajina, čerstvý vzduch, parta příjemných lidí, povídání při společné večeři a skleničce dobrého vína..." Monča
"Proč mě baví chodit na kurz? Výrazně se zlepšuji v malbě a co je pro mne hodně důležité - kolektiv lidí se stejnými zájmy. Zajímavá obohacujiící komunikace." Lenka z Příbrami
"... absolvuji už třetí běh kurzu módního návrhářství a úplně to změnilo můj styl oblečení. Můj šatník září barvami a přátelé ode mne chtějí doporučení jak se oblékat." Kačka
Udělejte s námi vaše první krůčky do světa barev :)
Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vánoční Vídně!
"... jezdím s Vámi na zájezdy už pravidelně. To, co se člověk dozví během komentovaných prohlídek výstav, je nesmírně obohacující. Pokaždé se moc těším na nové zážitky z cest..." Dáša
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Máte doma šikovného malého malíře a chtěli byste mu dát prostor k rozvoji jeho talentu? Zveme Vás do našeho uměleckého ateliéru. Věnujte svému dítěti profesionální výuku v klasicky zaměřeném výtvarném ateliéru!
Kurzy kreslení portrétu i figury.
kurzy keramiky pro úplné začátečníky!
Naše kurzy malování a kreslení pro děti se zaměřují na rozvoj dětské tvořivosti. Je kladen důraz na projevy dětských emocí, představivost a fantazii.
Kurzy krajinomalby s nejlepšími lektory!
Kurzy krajinomalby
Vaše první krůčky do světa umění :)
Kurzy lavírování akvarelem a tuší.
Výstavy Alfons Mucha - Theodor Pištěk
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Leonardo da Vinci - Ondřejův kříž
Rembrandt Harmenszoon van Rijn
Portrét? Naučíme Vás jak na to!
Jak namalovat moře?
Malování akvarelem!
Hyperrealistické sochařství!
Hyperrealistický portrét!
Abstraktní malba!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Naučíme Vás řemeslné dovednosti!
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!
Superhrdinové...
... uvidíme se na kurzech komixu ;)

Víkendové kurzy - Praha 1

Víkendové jednodenní kurzy jsou zaměřeny vždy na dané téma či techniku. Umožní Vám dosáhnout velkého pokroku během jediného dne. Díky celodenní soustředěné práci načerpáte mnoho nových zkušeností a naučíte se spoustě novým věcem, které byste si například v kratších časových intervalech neměli možnost vyzkoušet.

Na této stránce je chronologicky řazená nabídka jednodenních kurzů, které pořádáme v atelieru na Praze 1 - Politických vězňů 911/8, mapa zde.

Nabídka kurzů:

Inverzní kresba - jednodenní kurz kreslení

Chcete vidět, a pod vedením lektora se naučit, jak se kreslí technikou inverzní kresby? V sobotu 24.2.2018 Vás zveme na jednodenní kurz kreslení Inverzní kresba​. Dozvíte se vše o této atraktivní technice. Kurz je určen zejména pro začátečníky! 

Hyperrealistický portrét - jak na to?

Dne 24.2.2018 Vás zveme na kurz malby Hyperrealistický portrét - jak na to? Jak vyplývá z názvu, dozvíte se vše o malování portrétu realistickým způsobem. Kurz je určen pro začátečníky i pokročilejší malíře, kteří se chtějí naučit novější a modernější postupy realistické malby. A navíc! ...pokud Vám téma portrét nevyhovuje, můžete si zvolit jakýkoli vlastní námět. Můžete malovat květinu, Vaše oblíbené zvířátko, krajinku atd. Náš lektor Vám se vším ...

Akryl a suchý pastel, kombinace technik!

V neděli 25.2.2018 Vás zveme na jednodenní kurz malby akrylem a pastelem. Hlavní náplní kurzu bude kombinace těchto dvou velmi oblíbených malířských technik. Vše si v praxi vyzkoušíme. Výběr tématu je na Vás. Přímo se nabízí Vánoční tématika, ale může to být třeba i Vaše fotografie z léta, z dovolené nebo fotokopie obrazu známého malíře impresionismu (Monet, Degas, Renoir). Kurz je určen pro úplné začátečníky i mírně pokročilé.

WORKSHOP PROPOJENÍ TĚLA A MYSLI pomocí jógy a astrologie

Dne 24.2.2018 Vás zveme na jednodenní workshop Jogy a Astrologie. Jóga: probereme a procvičíme základní sestavu asán, krijí ( očistné techniky), dechových cvičení, filozofii jógy a úvod do meditace. Astrologie: Světlo a tma, den a noc v nás.

OLEJOVÝ PASTEL + AKRYL. Malba a kresba pastelem obvyklým i neobvyklým způsobem!

Zveme Vás na horkou novinku mezi našimi workshopy! Dne 3.3.2018 se v našem uměleckém atelieru koná jednodenní kurz malování akrylem v kombinaci​ s olejovými pastely​. Kurz je určený zejména pro začínající a mírně pokročilé malíře, kteří se během jednoho dne chtějí o této originální technice dozvědět co nejvíce!

Kurz imaginativní malby

Proč nás některé obrazy okamžitě osloví a některé se nám zdají prázdné, i když řemeslně perfektní? Proč se nám některé vlatní obrazy zdají dobré a některé máme potřebu stále opravovat? Odkud přichází inspirace, která je pro vznik uměleckého díla nezbytná? Zveme vás na Kurz imaginativní malby který se koná 3.3.2018.

Jak namalovat MOŘE? Jak se maluje VODA? 

Nejčastější otázkou začínajících malířů je: "Jak namalovat vodu?" Dne 10.3.2018 Vás zveme na jednodenní kurz malování zaměřený na téma VODA, MOŘE a vše s tím spojené. Kurzu se mohou zúčastnit jak pokročilí malíři, kteří si vyzkoušejí nové techniky malby, tak i úplní začátečníci. Vše Vám krok po kroku pečlivě vysvětlíme a domů si odnesete nádherný obraz.

KRESBA - Jak na to?

V sobotu 10.3.2018 Vás zveme na jednodenní kurz zaměřený na téma kresba a vše s ní spojené. Náš intenzivní workshop doporučujeme jak úplným začátečníkům, tak středně pokročilým, kteří se chtějí zdokonalit v kresebných technikách. Kurz je možné využít i jako přípravu na přijímací talentové zkoušky na umělecké školy.

DRY BRUSH - Technika "suché" olejomalby

Chcete se pod vedením lektora naučit novou atraktivní techniku olejomalby DRY BRUSH? Namalujte si Vánoční dárek originální technikou! Dne 10.3.2018 Vás zveme na jednodenní kurz malování Dry brush. Dozvíte se vše o malbě suchým štětcem a odnesete si domů nádherný obraz! Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé. Těšíme se na Vás.

Příprava na talentové zkoušky - jednodenní intenzivní kurz

Hlásíte se na uměleckou školu? Ať jste si vybrali střední nebo vysokou uměleckou školu, budete potřebovat studijní kresby. Právě tyto práce prozradí o Vašich schopnostech nejvíc. Přijďte na jednodenní kurz Příprava na talentové zkoušky. Kurz se koná 11.3.2018 a je určen pro všechny, kdo se chtějí pořádně připravit na talentové přijímací zkoušky i pro ty, co chtějí potrénovat kresbu a dozvědět se něco nového.

Akryl, strukturální malba, malování špachtlí

Dne 17.3.2018 Vás zveme na jednodenní kurz malování akrylem a špachtlí - strukturální malba.  Na kurzu se seznámíte se všemi způsoby použití špachtle při malbě akrylovými i olejovými barvami. Kurz je určen pro úplné začátečníky, jež fascinuje tato technika, i pro zkušenější malíře, kteří si chtějí rozšířit svou paletu výrazových schopností.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou - vhodné pro úplné začátečníky!

V sobotu 17.3.2018 Vás zveme na jednodenní kurz zaměřený na téma kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou. Náš intenzivní kurz doporučujeme všem začátečníkům, zvláště těm, kteří si myslí, že jsou “obzvlášťe netalentovaní" a přitom je kreslení a malování láká! :) Přijďte se seznámit s metodou výuky kreslení američanky Betty Edwards, která vytvořila velice efektivní a praktický systém, jak člověk pochopí způsob realistického zobrazování ...

Akvarel od A do Z - Kurz malování akvarelem pro úplné začátečníky!

V neděli 18.3.2018 Vás zveme na jednodenní kurz malování akvarelem  - "Akvarel od A do Z". Kurz je určený zejména pro úplné začátečníky, kteří se během jednoho dne chtějí o akvarelu dozvědět co nejvíc! 

VODOHRÁTKY - Akvarel pro úplné začátečníky!

V sobotu 24.3.2018 Vás zveme na jednodenní kurz malování akvarelem zaměřený na vnímání základního média akvarelu a tím je voda. Budeme si hrát s jejími vlastnostmi a stopami, které dokáže v kombinaci s barvou, štětcem a vhodným papírem vytvořit.  Kurz je určen zejména pro úplné začátečníky!

Klasická olejomalba - techniky starých mistrů

Chcete vidět, a pod vedením lektora se naučit techniky starých mistrů? Chtete si vyzkoušet vrstvenou olejomalbu, lazury, sfumato? V sobotu 24.3.2018 Vás zveme na kurz Klasická olejomalba - techniky starých mistrů. Kurz je určen i pro začátečníky! 

Příprava na talentové zkoušky, MALBA - jednodenní intenzivní kurz

Zkrotit barvy a rozumět jim je nutný základ pro jakoukoliv další malířskou práci! Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí proniknout do problematiky MALBY a od základů ji pochopit! Je vhodný pro každého, kdo si chce osvojit ,,malířské vidění“!  Ideální je především pro ty, kdo se hlásí se na umělecké školy a čekají je talentové zkoušky! Kurz se koná 25.3.2018. Zkrotit barvy a rozumět jim je nutný základ pro jakoukoliv další malířskou práci!  ...

TUŠ - Kresba a malba tuší - jednodenní kurz

Zveme Vás na jednodenní kurz Kresba a malba tuší (ne jen černobíle :) Na kurzu se dozvíte vše o této klasické technice, o používaných materiálech a spoustu dalších cenných rad a informací. Kurz se koná dne 31.3.2018 a je určen pro začátečníky i pokročilé. 

Jednodenní kurz figurální kresby

Zveme Vás na intenzivní celodenní kurz figurální kresby. Kurz se zabývá především studiem a zobrazením člověka - jeho výrazem, pohybem, anatomií. Je určen pro začátečníky i pokročilé a koná se 31.3.2018 v našem prostorném atelieru na Praze 1.  Kurz je také vhodný jako příprava na talentové zkoušky na umělecké školy. Celý den se bude kreslit podle živého modelu!

Malování na hedvábí - jednodenní kurz

V sobotu 7.4.2018 Vás zveme Vás na jednodenní kurz Malování na hedvábí. Kurz je určen zejména pro úplné začátečníky, kteří chtějí poznat tuto úžasnou techniku malby. Na náš kurz si nemusíte nic nosit, vše je pro Vás zdarma k dispozici v našem ateliéru včetně hedvábí, na které budeme malovat. Pro rychlo-malíře je možnost dokoupení dalších šátků přímo na kurzu.

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou - vhodné pro úplné začátečníky!

Dne 7.4.2018 Vás zveme na jednodenní kurz zaměřený na téma kreslení a malování pravou mozkovou hemisférou. Náš intenzivní kurz doporučujeme všem začátečníkům, zvláště těm, kteří si myslí, že jsou “obzvlášťe netalentovaní" a přitom je kreslení a malování láká! :) Přijďte se seznámit s metodou výuky kreslení američanky Betty Edwards, která vytvořila velice efektivní a praktický systém, jak člověk pochopí způsob realistického zobrazování vnímaného ...

Jak namalovat HORY A MRAKY? Jednodenní kurz olejomalby

Pojďte si s námi namalovat hory a mraky. Zveme Vás na celodenní intenzivní kurz, kde se zaměříme na tato zajímavá témata. Dozvíte se vše o klasické i moderní olejomalbě a o tom jak jí využít při malbě zasněžených hor, skalisek i úchvatných obloh a mraků. Kurz je určen zejména pro začátečníky. Zůčastnit se mohou i pokročilejší malíři, kteří se chtějí naučit novější postupy olejomalby. Kurz se koná 14.4.2018.

ABSTRAKCE vs. REALITA - Kurz současné malby

Zveme Vás na jednodenní kurz malování zaměřený na téma ABSTRAKCE vs. REALITA. Cílem kurzu je ukázat Vám, že obrazy se dnes už nedělí jen na ty abstraktní a ty malované podle reality. Dnes platí v umění plná svoboda a tak se všechny styly i techniky mohou navzájem kombinovat. A přesně na to se zaměříme! Kurz se koná 14.4.2018 a je určen pro začátečníky i pokročilejší malíře.

Namaluj vlastní abstraktní obraz - jak na to?

V sobotu 14.4.2018 Vás zveme na kreativní workshop malby - "Namaluj vlastní abstraktní obraz - jak na to?" Povede jej Vaše oblíbená a na poli výtvarného umění velmi zkušená lektorka, paní Marie Sibaiová. Kurz je určený pro začátečníky i pokročilé a zejména pro všechny nadšence do malování!

ENKAUSTIKA - Kurz malby horkým voskem!

V sobotu 21.4.2018 Vás zveme na jednodenní kurz malby - "ENKAUSTIKA". Kurz je vhodný pro začátečíky i pokročilé malíře a vůbec pro všechny, kteří chtějí prozkoumat tuto originální techniku malby.

Inverzní a monochromatická malba

Chcete vidět, a především si pod vedením lektora vyzkoušet, jak se maluje na tmavý podklad, či jak se tvoří monochromatická malba – tzv. grisaille? Zveme Vás na jednodenní kurz Inverzní a monochromatická malba. Kurz se koná 21.4.2018 a je určen všem, kdo se chtějí dozvědět o malbě něco nového. Začátečníci jsou vítáni!

Jak namalovat krajinu v ateliéru s lehkostí plenérové malby?

Dne 28.4.2018 Vás zveme na jednodenní kurz krajinomalby. Budeme malovat krajiny podle fotografie, stejně svižným způsobem, jaký je nutný při práci v plenéru. Vaše obrazy tak budou vypadat jako byste je malovali skutečně v přírodě! Budeme malovat štětcem a špachtlí. Kurz​ je určený pro začátečníky i pokročilé.

Kurz malování - Míchání barev, jak na to?

Jak "trefit" ten správný barevný tón? Máte při malování problém namíchat přesně tu barvu, kterou potřebujete? V tom případě je kurz "Míchání barev" určený právě pro Vás! Dne 5.5.2018 Vás zveme na jednodenní kurz zaměřený výhradně na problematiku barevné kompozice, míchání barevných odstínů, tónů a na aplikaci těchto technik v praxi.  Kurz je vhodný zejména pro začátečíky ale i pro všechny, kteří chtějí prozkoumat malířské techniky práce ...

Jak si hrát s AKVARELEM - jednodenní kurz malování

Zveme Vás na jednodenní kurz malování "Jak si hrát s AKVARELEM". Na kurzu Vás seznámíme se vším, co klasický akvarel nabízí. Vyzkoušíte si také méně známé způsoby použití tohoto media. Kurz je určen zejména pro začátečníky! Hlásit se mohou ale i pokročilejší malíři. Kurz se koná 12.5.2018.

Malování MANDALY - jednodenní kurz

Dne 12.5.2018 Vás zveme na jednodenní kurz - "Malování mandaly."  Kurz je určen pro všechny věkové kategorie, seniory i maminky s dětmi, pro začátečníky i pokročilé malíře. V každém člověku je tvůrčí potenciál. Pojďme jej společně nalézt a rozvíjet!

Olejomalba od A do Z - jednodenní kurz

Chcete se dozvětet všechny informace o olejomalbě během jediného dne? Zveme Vás na kurz Olejomalba od A do Z. Jak vyplývá z názvu, dozvíte se vše o klasické i moderní olejomalbě. Kurz je určen zejména pro začátečníky. Zůčastnit se ale mohou i pokročilejší malíři. Určitě se dozvíte něco nového. Kurz se koná 19.5.2018 a neměli byste si ho nechat ujít!

Malování pastely STABILO v kombinaci s akrylem

Zveme Vás na horkou novinku mezi našimi workshopy! V sobotu 26.5.2018 se v našem uměleckém atelieru koná jednodenní kurz malování pastely STABILO v kombinaci s akrylem. Kurz je určený zejména pro začínající a mírně pokročilé malíře, kteří se během jednoho dne chtějí o této originální technice dozvědět co nejvíce!

11.3.2018  Zájezd do Mnichova - výstava Paula Klee v Pinakothek der Moderne.
Více informací
zde.

Zde nás můžete kontaktovat.

Věnujte svým blízkým DÁRKOVÝ POUKAZ na naše kurzy! Více informací zde.

Kurz figurální kresby a malby se zabývá především studiem a zobrazením člověka. Jeho výrazem, pohybem, anatomií. 
Více informací
zde.

Kurz módního návrhářství - středy od 18:00 do 20:00.
Cílem kurzu je proniknout do světa módy a osvojit si techniky profesionálních módních návrhářů.

Kurz dějin umění!
Nastoupit můžete i v průběhu kurzu.
Více informací
 zde.

Zkušební lekce!
Přijďte si k nám vyzkoušet lekci malování a na základě Vašeho zážitku se rozhodněte.
Více informací zde.

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii!

Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

Nabízíme spolupráci!

Chcete si otevřít vlastní uměleckou školu? 
Nabízíme spolupráci ve formě franšízingu!
Více informací
zde.

Hledáme modely/modelky na figurální kresbu. Zájemci pište prosím na email info@malbaakresba.cz

Výuková skripta školy Malba a kresba!

Nabízíme Vám k zakoupení výuková skripta naší školy!
Více se dočtete zde.

Novinky:


Hledáme:

 • Jste kreativní umělec, akademický malíř, nadšenec pro výtvarné umění? 
 • Hledáme nové šikovné lektory do našeho týmu!
 • Své nabídky pište na mail info@malbaakresba.cz
   

Slevy na naše kurzy: 

 • Pokud si u nás najednou předplatíte dva či více kurzů, nabízíme Vám tuto slevu:
 • 2 kurzy = sleva 10% z druhého kurzu
 • 3 kurzy = sleva 15% ze třetího kurzu
 • 4 kurzy = sleva 20% ze čtvrtého kurzu
 • Slevy se vztahují na pravidelné semestrální kurzy, nevztahují se na jednodenní workshopy. Sleva se odečítá z plné ceny kurzu. Nemůžete ji uplatnit, pokud již uplatňujete na kurz jinou slevu, například prázdninovou, věrnostní atd. 
 • Vaše kurzovné máte možnost s námi kdykoli skonzultovat na emailu info@malbaakresba.cz nebo telefonicky 775 024 532, 606 136 297.  
 • Těšíme se na komunikaci s Vámi :)
           


V naší kanceláři je možné platit kartou. Máme platební terminál.

Kurzy, zájezdy i další služby lze platit platebnímy kartami. Akceptujeme karty Visa, MasterCard, Maestro.

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.

Hledáme nové průvodce!

Vystudoval jste dějiny umění?Jste kunsthistorik nebo je kultura Váš velký koníček? Máte zájem cestovat po Evropě se zajímavou skupinou nadšenců do umění?
 
Hledáme nové průvodce do našeho týmu! Nabízíme zajímavou spolupráci a dobrou odměnu.
 
Své nabídky pište na mail 
info@cestyzaumenim.cz nebo nás kontaktujte telefonicky 775 024 532, 606 136 297.
 
V současné době hledáme průvodce se specializací a zaměřením na zájezdy do Itálie. 

Našim partnerům!

Předem děkujeme všem partnerům a sponzorům, kteří podpoří provoz naší umělecké školy! Vaší finanční podpory či jakékoliv pomoci si velmi vážíme!

Jak nám můžete pomoci?

 • Vložte si náš banner na Váš web.
 • Doporučte nás přátelům, kolegům. Doporučte nás v médiích.
 • Hledáte smysluplný cíl pro Vaše sponzorské aktivity? Budeme Vám zodpovědnými partnery! Na osobní schůzce podrobně projednáme detaily naší spolupráce.

Kontaktujte nás!

 • Email: info@malbaakresba.cz
  Napište nám a my Vám odpovíme jak nejrychleji to bude možné. Na víkendové emaily odpovídáme následující pracovní den. 
 • Tel: 775 024 532, 606 136 297
  Na telefonu jsme pro Vás k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 18:00 hod. Pokud se nám náhodou nemůžete dovolat, zřejmě právě vyučujeme. Nezoufejte, zavoláme Vám zpátky :)
   


Adresa ateliérů Praha 1:

 • Politických vězňů 911/8
  Praha 1 - 110 00
  mapa zde

   
 • ateliéry jsou ve 2. patře, č. dveří 312, 313, 314.​ (Přístupné výtahem.)
  Při příchodu do budovy prosím informujte vrátného, že jdete na Kurzy malování.
  ​Osobně jsme pro Vás v atelierech k dispozici vždy v době konání kurzů.
   
 • kancelář - 5. patro, č. dveří 602. 
  V kanceláři jsme pro Vás k dispozici pondělí - pátek od 12:00 do 17:00 hod. 
  Vaší návštěvu prosím předem ohlašte emailem či telefonicky. 
  Děkujeme Vám.

   


Adresa ateliérů Praha 10:

 • Černokostelecká 2020/20
  Praha 10 - Strašnice

  mapa zde
   
 • ateliér je ve 2. patře. (Přístupné výtahem.)
  ​Osobně jsme pro Vás na této adrese k dispozici vždy v době konání kurzů.
  Pozor! Vstup do atelieru Praha 10 je z boční strany budovy pošty, z ulice Saratovská.
   

 

"V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat! Uvítáme jakékoli připomínky, nápady, inspirace. Pomáhají nám udržovat vysokou kvalitu výuky v naší škole!

Rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého kurzu. Je to naše práce, která nás moc baví :)

Věříme, že u nás naleznete prostor, pro svoji vlastní realizaci!

Těšíme se na komunikaci s Vámi!"

Hledáme nový atelier!

 • Hledáme světlý prostor o rozloze 50 - 100 m2. Důležitá jsou pro nás velká okna a možnost je otevírat.
 • Ideální lokality: Praha 5 - Stodůlky nebo Praha 6 - Řepy.
 • Pronájem hledáme nejlépe od září 2015.
 • Vaše nabídky prosím pište na mail info@malbaakresba.cz nebo volejte na tel.: 775 024 532, 606 136 297.