Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vídně!
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Hyperrealistický portrét!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!

Zkušební lekce


 

Přijďte se podívat do našeho ateliéru a objevte svůj talent!

Nejste si jisti, zda je kurz malování pro Vás to pravé? Chcete mít možnost udělat své rozhodnutí o přihlášení na kurzy se všemi informacemi, které Vám můžeme ke studiu poskytnout?

Využijte naší službu zkušební lekce!  Na základě Vašeho zážitku se můžete rozhodnout, jaký typ kurzu Vám bude nejlépe vyhovovat. Jak na to?

 • Vyberte si z naší nabídky na webu www.malbaakresba.cz kurz, který se Vám nejvíc líbí a přijdte si jednu lekci vyzkoušet. O termínu, který jste si vybrali nás předem informujte.
   
 • Dostavte se v domluvený termín do našeho ateliéru. Zapojíme Vás do výuky. Můžete kreslit, malovat, sochat, zkrátka vše co je náplní vybraného kurzu. Máte domácí práce? Vemte je s sebou, můžeme si o nich popovídat. (Není to však podmínkou).
   
 • Cena zkušební lekce je 300.- Kč. (Pro děti do 15 let je zkušební lekce zdarma). Platí se na začátku lekce lektorovi kurzu. Lektor Vám také vypíše doklad o zaplacení.
   
 • Během lekce se vyptejte na všechno, co Vás ohledně studia u nás v ateliéru zajímá. Čím a jak se dá malovat? Jaká jsou témata lekcí? Popište, co byste chtěli v ateliéru dělat, jaké jsou Vaše představy.
   
 • Po lekci se v klidu rozhodněte, zda u nás budete chtít pokračovat. Pokud ano, což my předpokládáme, přihlašte se na kurz :)
   

Kontakty

Pro kurzy na Praze 1 a Praze 10:

​Pro kurzy na Praze 5:

Zkušební lekce je služba pro Vás, takže se nemusíte obávat, že skupina bude příliš pokročilá nebo že nebudete na dané téma dostatečně připraveni. Naši lektoři jsou obeznámeni s tím, že se na lekci dostavíte. Dívejte se a ptejte se na vše, co Vás napadne. Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem kurzu, který Vám bude sedět na míru!

 • Zde si pro inspiraci prohlédněte fotografie přímo z našich kurzů :)

Neviditelné ženy středověku (kurz)

Srdečně Vás zveme na tři tematické přednášky, skrze které Vám představíme barvitý svět žen v období středověku.

Každé úterý od 4.6.2019 do 18.6.2019

Více info zde.

 

Zveme Vás na  Kurz dějin umění pro pokročilé. Během, kterého budete mít možnost se dozvědět mimo jiné především podrobnosti a zajímavosti o životě a dílech vybraných slavných umělců.

IV. běh kurzu začíná od 4.3.2019. 

Více informací zde.

Zveme Vás na cyklus 4 astrologických workshopů, jejichž cílem je naladit se na vesmírné energie. 

Poslední úterý v měsíci od 17:00 do 18:30

Více info zde.

Pro velký zájem vypisujeme nový kurz módního návrhářství! Cílem kurzu je proniknout do světa módy a osvojit si techniky profesionálních módních návrhářů. Na našem kurzu se naučíte vytvářet osobité návrhy ve vlastním stylu a mnoho dalšího! 
Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.

Informace zde.

Kurz dějin umění 

Více informací zde.

Kontaktujte nás

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii
!
Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

V naší kanceláři je možné použit platební kartu

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.