Otevíráme NOVÝ ATELIER na Praze 1! Čekají Vás originální lektoři a nové typy kurzů! Ceny kurzů jsou maximálně zvýhodněné!
Nabízíme umělecké kurzy pro všechny věkové kategorie. Pro dospělé, děti i seniory. Naše kurzy jsou určeny zejména pro začátečníky!​ S námi se naučí malovat opravdu každý :)
"Od té doby, co jsem se na Vašem kurzu kreslení naučil poměřovat, jsem schopen nakreslit cokoli! Kreslení mě teď baví daleko víc! Děkuji Vám." David
Na našich kurzech vždy s úsměvem :)
Jak namalovat MOŘE? Jak se maluje VODA?
Zveme Vás na kurzy krajinomalby v přírodě. Kurzy jsou zaměřeny na malování krajiny venku, přímo na čerstvém vzduchu!
"Kurz krajinomalby v plenéru pro mě byl velký zážitek. Já bych řekla že je to daleko víc! Krásná krajina, čerstvý vzduch, parta příjemných lidí, povídání při společné večeři a skleničce dobrého vína..." Monča
"Proč mě baví chodit na kurz? Výrazně se zlepšuji v malbě a co je pro mne hodně důležité - kolektiv lidí se stejnými zájmy. Zajímavá obohacujiící komunikace." Lenka z Příbrami
"... absolvuji už třetí běh kurzu módního návrhářství a úplně to změnilo můj styl oblečení. Můj šatník září barvami a přátelé ode mne chtějí doporučení jak se oblékat." Kačka
Udělejte s námi vaše první krůčky do světa barev :)
Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
Zveme Vás na zájezd do Vánoční Vídně!
Poznejte s námi Drážďany - Florencii severu!
Máte doma šikovného malého malíře a chtěli byste mu dát prostor k rozvoji jeho talentu? Zveme Vás do našeho uměleckého ateliéru. Věnujte svému dítěti profesionální výuku v klasicky zaměřeném výtvarném ateliéru!
kurzy keramiky pro úplné začátečníky!
Vaše první krůčky do světa umění :)
Kurzy lavírování akvarelem a tuší.
Výstavy Alfons Mucha - Theodor Pištěk
Peter Paul Rubens - Studie portrétu
Leonardo da Vinci - Ondřejův kříž
Rembrandt Harmenszoon van Rijn
Jak namalovat moře?
Malování akvarelem!
Hyperrealistické sochařství!
Hyperrealistický portrét!
Abstraktní malba!
Claude Monet - "Imprese, východ slunce"
Naučíme Vás řemeslné dovednosti!
Impresionismus!
Holandská zátiší - vrstvená olejomalba!
Superhrdinové...
... uvidíme se na kurzech komixu ;)

Zkušební lekce


 

Přijďte se podívat do našeho ateliéru a objevte svůj talent!

Nejste si jisti, zda je kurz malování pro Vás to pravé? Chcete mít možnost udělat své rozhodnutí o přihlášení na kurzy se všemi informacemi, které Vám můžeme ke studiu poskytnout?

Využijte naší službu zkušební lekce!  Na základě Vašeho zážitku se můžete rozhodnout, jaký typ kurzu Vám bude nejlépe vyhovovat. Jak na to?

 • Vyberte si z naší nabídky na webu www.malbaakresba.cz kurz, který se Vám nejvíc líbí a přijdte si jednu lekci vyzkoušet. O termínu, který jste si vybrali nás předem informujte.
   
 • Dostavte se v domluvený termín do našeho ateliéru. Zapojíme Vás do výuky. Můžete kreslit, malovat, sochat, zkrátka vše co je náplní vybraného kurzu. Máte domácí práce? Vemte je s sebou, můžeme si o nich popovídat. (Není to však podmínkou).
   
 • Cena zkušební lekce je 300.- Kč. (Pro děti do 15 let je zkušební lekce zdarma). Platí se na začátku lekce lektorovi kurzu. Lektor Vám také vypíše doklad o zaplacení.
   
 • Během lekce se vyptejte na všechno, co Vás ohledně studia u nás v ateliéru zajímá. Čím a jak se dá malovat? Jaká jsou témata lekcí? Popište, co byste chtěli v ateliéru dělat, jaké jsou Vaše představy.
   
 • Po lekci se v klidu rozhodněte, zda u nás budete chtít pokračovat. Pokud ano, což my předpokládáme, přihlašte se na kurz :)
   

Kontakty

Pro kurzy na Praze 1 a Praze 10:

​Pro kurzy na Praze 5:

Zkušební lekce je služba pro Vás, takže se nemusíte obávat, že skupina bude příliš pokročilá nebo že nebudete na dané téma dostatečně připraveni. Naši lektoři jsou obeznámeni s tím, že se na lekci dostavíte. Dívejte se a ptejte se na vše, co Vás napadne. Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem kurzu, který Vám bude sedět na míru!

 • Zde si pro inspiraci prohlédněte fotografie přímo z našich kurzů :)

Zveme Vás na  Kurz dějin umění pro pokročilé. Během, kterého budete mít možnost se dozvědět mimo jiné především podrobnosti a zajímavosti o životě a dílech vybraných slavných umělců.

II. běh kurzu začíná od 7.1.2019. 

Informace zde.

 

Pro velký zájem vypisujeme nový kurz módního návrhářství! Cílem kurzu je proniknout do světa módy a osvojit si techniky profesionálních módních návrhářů. Na našem kurzu se naučíte vytvářet osobité návrhy ve vlastním stylu a mnoho dalšího! 
Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.

Informace zde.

Kontaktujte nás

Kurz dějin umění 

Více informací zde.

 

ART-WE.CZ
Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii!
Cesty za uměním!
Zveme Vás na poznávací zájezdy po Evropě.
Více informací 
zde.

Z technických důvodů dočasně nepříjmáme platební karty.

Přijímáme i tyto platební poukázky:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.